חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שאלות ותשובות – אודות קלו קוט

קלו קוט הינו ג'ל סיליקון רפואי המסייע במניעה וטיפול בצלקות. קלו קוט הוכח במחקרים רפואיים כמצמצם את הצלקת, מרכך ומשטח אותה ומפחית אודם וגרד הנלווים לצלקת.

 

קלו קוט מבוסס על נוסחת פטנט בשם ™Siliclear Complex, שהיא שילוב של רכיבי סיליקון פעילים: polysiloxanes ו- silicon dioxide .

קלו קוט הינו מוצר רפואי המאושר ע"י ה- FDA, ה- CE ומשרד הבריאות הישראלי. קלו קוט אושר ע"י ה- FDA כאקוויוולנטי (כשווה) ליריעות סיליקון ויעילותו ובטיחותו הוכחו במחקרים קליניים רבים.

קלו קוט מסייע  לשפר מראה צלקת, לשטח את פניה ולרכך אותה וכן להפחית את האודם, הכאב והגרד הנלווים לה. בשימוש מוקדם, מסייע קלו קוט למנוע התפתחות צלקת אבנורמלית ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת כך שתיראה רכה, עדינה ויפה יותר.

בטיפול נכון (מריחת שכבה דקה, פעמיים ביום, על עור נקי ויבש), מתחילים לראות שיפור בצלקת כעבור כחודש של טיפול.  טיפול אופטימאלי נמשך כשלושה חודשים. באם כעבור חודש לא נצפה שום שינוי במצב הצלקת (מומלץ לצלם הצלקת לפני תחילת הטיפול, למעקב) , ייתכן שקלו קוט לא יעיל במקרה זה. ניתן להפסיק שימוש ולהתייעץ עם רופא בנוגע לאפשרויות טיפול אחרות / נוספות.

לקלו קוט אין הורית נגד לשימוש בהריון. כמו כן, המוצר אינו נספג אל מחזור הדם, אלא נותר ופועל על גבי הצלקת עצמה. עם זאת, חשוב להדגיש כי לא נעשו מחקרים קליניים על שימוש בהריון . לכן, בכל מקרה של חשש יש להתייעץ עם הרופא המטפל

לצערנו, אין שום טיפול / תרופה עם 100% יעילות. עם זאת, בטיפול מוקדם בצלקת עם קלו קוט, אחוזי היעילות גבוהים מאוד.

קלו קוט אושר ע"י ה- FDA כטיפול יעיל כמו יריעות סיליקון. יתרונות  קלו קוט:

קל ונוח לשימוש.
דיסקרטי – שקוף ואינו נראה, מתאים לשימוש באזורים חשופים.
פחות תופעות לוואי ותגובות אלרגיות.

מתאים גם לאזורי מפרקים (בהם לא ניתן לשים יריעה).

קלו קוט ג'ל וקלו קוט תרסיס מכילים את הרכיבים הפעילים: Polysiloxanes, Silicon Dioxide. שניהם רשומים כפטנט ומיוצרים בארה"ב. יש בניהם מס' הבדלים:

קלו קוט ג'ל מיועד למריחה באמצעות היד. קלו קוט תרסיס מיועד להתזה ממרחק 15 ס"מ ואינו דורש מגע יד, לכן מתאים יותר לצלקות רגישות במיוחד או לאזורים בגוף שקשה להגיע אליהם.
בקלו קוט תרסיס כמות כפולה של חומר ולכן מתאים יותר לצלקות גדולות ומפושטות.
קלו קוט ג'ל מתייבש תוך כ- 5 דק'. קלו קוט תרסיס מתייבש תוך כ- 3 דק'. לכן תרסיס קלו קוט מתאים יותר לאזורים מכוסים, כשרוצים ללבוש הבגד במהירות האפשרית.

צלקת הינה חלק טבעי מתהליך ריפוי העור, אך העור באזור זה רגיש במיוחד. רגישות זו גורמת לצלקת "להשתזף" בקלות – דבר היכול לגרום לה להפוך לחומה ובולטת יותר (היפר-פיגמנטציה). כדי להפחית את הסיכון להיווצרות היפר-פיגמנטציה יש להגן על הצלקת מפני השמש. קלו קוט UV מכיל מסנן קרינה SPF30 ובכך הוא גם מטפל בצלקת וגם מגן עליה מפני נזקי השמש. קלו קוט UV מומלץ למריחה על צלקות באזורי גוף החשופים לשמש, כגון: פנים, ראש וצוואר, חזה וכתפיים, זרועות, ידיים ורגליים.

קלו קוט ג'ל מתייבש תוך 4-5 דקות וקלו קוט תרסיס מתייבש תוך 2-3 דקות. אם קלו קוט לא התייבש תוך הזמן שצוין – השתמשתם בכמות גדולה מדי של קלו קוט. הסירו בעדינות את הכמות העודפת והניחו לקלו קוט להמשיך ולהתייבש.

קלו קוט ג'ל / UV –  ניתן לרכוש בכל הפארמים, בתי המרקחת הפרטיים ובהנחת ביטוח משלים בכל קופות החולים. קלו קוט תרסיס –  ניתן לרכוש בפארמים ובבתי המרקחת הפרטיים.  בנוסף, ניתן לרכוש את שלושת מוצרי הסדרה בבתי המרקחת הדיגיטליים

קלו קוט הינו שקוף ונטול ריח. מכאן שפשוט, נוח ודיסקרטי (איש לא יבחין בכך) להשתמש בקלו קוט גם על אזורי גוף חשופים.

קלו קוט יעיל על כל סוגי וגווני העור.
 

הרשמה לקבלת הניוזלטר

היכן לרכוש?

ניתן לרכוש את מוצרי קלו קוט בכל רשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת הדיגיטליים.

למה קלו קוט

נוסחת הסיליקון הייחודית של קלו קוט (Kelo-cote) פותחה במיוחד כמסייעת במניעה וטיפול בצלקות. במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת.​

הוראות שימוש​

למניעת התפתחות צלקת אדומה ובולטת יש להתחיל להשתמש בקלו קוט (Kelo Cote) לאחר סגירת הפצע ונפילת הגלד ו/או לאחר הוצאת התפרים – על עור סגור ויבש (שאינו מפריש).​

מחקרים קליניים​

קלו קוט (Kelo Cote) יעיל כמו יריעות סיליקון בטיפול בצלקות היפרטרופיות וקלואידיות, אך נח יותר לשימוש ומשפר היענות לטיפול.​