חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שאלות ותשובות

קלו קוט הינו ג'ל סיליקון רפואי למניעה וטיפול בצלקות. קלו קוט הוכח במחקרים רפואיים כמרכך ומשטח את הצלקת, מפחית אודם ומקל על גרד וכאב הנלווים לצלקת.

הטיפול הטוב ביותר לצלקת הוא מניעתה.
ההנחיות הבינלאומיות העדכניות (2014) למניעה וטיפול בצלקות קובעות: ג'ל סיליקון נמצא בקו הטיפולי הראשון במניעת התפתחות צלקות לא תקינות. כמו-כן, הגנה מפני קרינת השמש חיונית למניעה ולמזעור היפר-פיגמנטציה של הצלקת.

קלו קוט UV הינו ג'ל סיליקון שגם מטפל בצלקת וגם מכיל  SPF30 .- מתאים במיוחד לצלקות באיזורים חשופים כמו פנים, צוואר וחזה עליון

קלו קוט לא מעלים את הצלקת, אך כן משפר את מראה הצלקת, מצמצם ומשטח אותה ומזרז את החלמתה. כמו כן קלו קוט מפחית אודם וגרד הנלווים לצלקת.

הנחיות בינלאומיות לטיפול בצלקות ממליצות על ג'ל סיליקון, דוגמת קלו קוט, בקו ראשון במניעת התפתחות צלקת לא תקינה וטיפול בצלקת קיימת.

קלו קוט מסייע בשיפור מראה הצלקת: משטח את פניה, מרכך אותה ומפחית אודם, כאב וגרד הנלווים לה. בשימוש מוקדם, מסייע קלו קוט למנוע התפתחות צלקת אבנורמלית ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת כך שתיראה רכה, עדינה ויפה יותר.

קלו קוט נמצא יעיל בטיפול בצלקות שגילן עד ארבע שנים. חשוב לציין שככל שהטיפול בצלקת עם קלו קוט,מוקדם יותר (מייד עם החלמת הפצע/כוויה/ ניתוח וכשהמקום סגור ויבש),  אחוזי היעילות גבוהים מאוד.
עם זאת, בטיפול מוקדם בצלקת עם קלו קוט, אחוזי היעילות גבוהים מאוד.

יש לוודא שהאזור המיועד לטיפול הינו נקי ויבש.
יש למרוח/להתיז שכבה דקה ואחידה של קלו קוט ולהמתין לייבוש.
יש לחזור על הפעולה פעמיים ביום, במשך שלושה חודשים.

אם קלו קוט ג'ל לא התייבש לאחר 4-5 דקות או קלו קוט תרסיס לא התייבש לאחר 2-3 דקות, יש להניח שמרחתם / ריססתם שכבה עבה מדי. הסירו בעדינות את הכמות העודפת והניחו לקלו קוט להמשיך להתייבש.
לאחר שקלו קוט התייבש ניתן למרוח/לשים על האזור תכשירים אחרים, כגון מוצרים קוסמטיים, חבישות לחץ וכד'

בטיפול נכון (מריחת שכבה דקה, פעמיים ביום, על עור נקי ויבש), מתחילים לראות שיפור בצלקת כעבור כחודש של טיפול.  טיפול אופטימאלי נמשך כשלושה חודשים.
באם כעבור חודש לא נצפה שום שינוי במצב הצלקת (מומלץ לצלם הצלקת לפני תחילת הטיפול, למעקב), ייתכן שקלו קוט לא יעיל במקרה זה. ניתן להפסיק שימוש ולהתייעץ עם רופא בנוגע לאפשרויות טיפול אחרות / נוספות.

מתחילים לראות שיפור בצלקת כבר אחרי חודש, אך כדי להשיג תוצאות אופטימאליות יש להשתמש בקלו קוט, באופן עקבי, במשך 3 חודשים, פעמיים ביום. אם תהליך השיפור בצלקת נמשך, ניתן להמשיך את הטיפול בקלו קוט מעבר ל- 3 חודשים.

להנחיות שימוש לחץ כאן

קלו קוט מסייע במניעה וטיפול בצלקות הנובעות מ:

פציעות וחתכים
כוויות
ניתוחים רפואיים
ניתוחים קיסריים
ניתוחים אסתטיים
צלקות בולטות מאקנה (פצעי בגרות)

קלו קוט יעיל בשיפור הצבע של הצלקת ובהשטחת השוליים המוגבהים. יחד עם זאת, קלו קוט אינו מיועד לטיפול בצלקות שקועות ללא שוליים מוגבהים. אם יש לכם צלקות שקועות מאקנה או אבעבועות רוח, התייעצו עם רופא/ה.

 

 

הספרות המדעית מצביעה על סיכון מוגבר להיווצרות היפר-פיגמנטציה (התכהות העור) כתוצאה מחשיפת צלקות לשמש.
כדי להקטין את הסיכון להיווצרות
היפר-פיגמנטציה מצלקת, יש להימנע מחשיפת הצלקת לשמש ו/או להשתמש בקלו קוט UV. קלו קוט UV מכיל שילוב של ג'ל סיליקון ומסנן קרינה SPF 30.

לחצו כאן למידע על קלו קוט UV

קלו קוט ג'ל / UV –  ניתן לרכוש בכל הפארמים, בתי המרקחת הפרטיים ובהנחת ביטוח משלים בכל קופות החולים.
קלו קוט תרסיס –  ניתן לרכוש בפארמים ובבתי המרקחת הפרטיים.

 בנוסף, ניתן לרכוש את שלושת מוצרי הסדרה בבתי המרקחת הדיגיטליים

הרשמה לקבלת הניוזלטר

היכן לרכוש?

ניתן לרכוש את מוצרי קלו קוט בכל רשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת הדיגיטליים.

למה קלו קוט

נוסחת הסיליקון הייחודית של קלו קוט (Kelo-cote) פותחה במיוחד כמסייעת במניעה וטיפול בצלקות. במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת.

הוראות שימוש

למניעת התפתחות צלקת אדומה ובולטת יש להתחיל להשתמש בקלו קוט (Kelo Cote) לאחר סגירת הפצע ונפילת הגלד ו/או לאחר הוצאת התפרים – על עור סגור ויבש (שאינו מפריש).

מחקרים קליניים

קלו קוט (Kelo Cote) יעיל כמו יריעות סיליקון בטיפול בצלקות היפרטרופיות וקלואידיות, אך נח יותר לשימוש ומשפר היענות לטיפול.