צלקות?!

הניסיון שלנו זה הבטחון שלכם!

חוגגים 20 שנה בישראל!

כאשר תהליך ריפוי העור משתבש, עלולה להיווצר צלקת  אבנורמלית. צלקת אבנורמלית היא צלקת שאינה נראית יפה, היא מתרוממת ובולטת מעל פני העור וצבעה בדרך כלל אדום. ישנם שני סוגים עיקריים של צלקות אבנורמליות: צלקת היפרטרופית (Hypertrophic scar) וצלקת קלואידית (Keloid).

hypertropic-scar

צלקת היפרטרופית נשארת בגבולות הפצע המקורי, היא בעלת שוליים ברורים ופיגמנטציה. צלקת מסוג זה נראית אדומה, מעובה ומוגבהת ועלולה לגרד או להכאיב.

hypertropic-scar

צלקת היפרטרופית נוצרת בדרך כלל בשבועות שלאחר הטראומה או הכוויה.
היא יכולה להשתפר באופן טבעי אך התהליך עשוי לקחת שנה ויותר.

celoid-scar

צלקת קלואידית מתאפיינת בצמיחת יתר של רקמת צלקת באזור עור פגוע.  הרקמה הנוצרת באזור גדלה מעבר לגבולות הפצע המקוריים, היא קשה, מעוגלת ולא אחידה. היא עשויה להיות אדומה או כהה יותר מהעור שסביב הצלקת.

celoid-scar

צלקת קלואידית יכולה להיווצר בכל גיל, אך נוטה להתפתח מהר יותר אצל צעירים ואנשים בעלי גוון עור כהה וסוג דם A. לעיתים תתפתח צלקת מספר חודשים לאחר הפציעה והיא עלולה להחמיר במהלך הריון.

למה קלו קוט?

נוסחת הסיליקון הייחודית של קלו קוט (Kelo-cote) פותחה במיוחד למניעה וטיפול בצלקות. במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת.

הוראות שימוש

למניעת התפתחות צלקת אדומה ובולטת יש להתחיל להשתמש בקלו קוט לאחר סגירת הפצע ונפילת הגלד ו/או לאחר הוצאת התפרים – על עור סגור ויבש (שאינו מפריש).

מחקרים קליניים

קלו קוט יעיל כמו יריעות סיליקון בטיפול בצלקות היפרטרופיות וקלואידיות, אך נח יותר לשימוש ומשפר היענות לטיפול.

הרשמה לקבלת ניוזלטר  אני מאשר קבלת חומרים פרסומיים ואחרים מחברת מעבדות רפא בע"מ באמצעות דוא"ל ו- SMS, ואני מסכים למדיניות הפרטיות של רפא.

  היכן לרכוש?

  ניתן לרכוש את מוצרי קלו קוט למניעה וטיפול בצלקות בכל רשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת הדיגיטליים.

  לחצו לרשימת אתרי הרכישה
  קלו קוט UV- לטיפול בצלקות באזורים חשופים לשמש
  תרסיס קלו קוט לטיפול בצלקות גדולות ו/או רגישות למגע