חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מניעת צלקת בולטת


צלקת בולטת (אבנורמלית) עלולה להיות אדומה ו/או בולטת והיא נגרמת בשל הפרעה בתהליך הטבעי של ריפוי העור. באמצעות צעדים פשוטים תוכלו להפחית את הסיכון להיווצרות צלקת אבנורמלית:

  1. שמרו על ניקיון הצלקת – לאחר שהפצע נסגר, שטפו אותו בעדינות ובאופן קבוע עם סבון. אם עברתם ניתוח, עקבו אחר המלצות הרופא כיצד לטפל באזור הניתוח. אל תסירו חבישות ללא הוראה מפורשת מהרופא.
  2. הימנעו מלגרד או לגעת בתפרים כדי לא להפריע לתהליך הריפוי הטבעי המתרחש ברקמת הצלקת.
  3. הפסיקו לעשן – עישון מכווץ כלי דם ובכך מגביל את כמות החמצן המגיעה לפצע. אם פצע לא מקבל מספיק חמצן יש סיכוי גבוה יותר שהחלמתו תהיה פחות טובה והתוצאה תהיה צלקת לא יפה.
  4. הקפידו על תזונה נכונה – תזונה דלה ולא מאוזנת אינה מספקת את אבני הבניין הדרושים להחלמת הפצע ולמניעת זיהום. לתפריט עשיר בויטמינים, מינרלים וחלבונים, תפקיד מרכזי בתהליך החלמת הפצע והיווצרות צלקת. במיוחד חשובה צריכת ויטמין A, ויטמין C, ויטמין E ואבץ.
  5. הימנעו מחשיפה לשמש – נמצא כי חשיפה לקרניים אולטרא סגולות משפיעה באופן שלילי על תהליך ההחלמה של הפצע והיא יכולה לגרום לפיגמנטציה בטווח ארוך. מרחו ג'ל סיליקון עם מקדם הגנה (דוגמת קלו קוט UV) על כל צלקת חדשה כדי למנוע שינוי צבע לא רצוי.

ג'ל סיליקון הוא טיפול יעיל ולא פולשני המסייע לשפר מראה צלקת אבנורמלית ולהפחית את הסיכון להיווצרות צלקת לא תקינה. הנחיות בינלאומיות לטיפול בצלקות ממליצות על טיפול בסיליקון בקו ראשון במניעת התפתחות צלקת אבנורמלית וטיפול בצלקת היפרטרופית וקלואידית מינורית.

 

יתרונות קלו קוט:

 
מונע התפתחות צלקת אבנורמלית (אדומה ו/או בולטת) ומאיץ את תהליך הריפוי.
מרכך ומשטח צלקת מוגבהת, מפחית אודם ושינויי צבע.
מקל על גרד, כאב ואי נוחות הנלווים לצלקת.
מכיל 100% סיליקון – נוסחה ייחודית SiliClear Complex™ מוגנת בפטנט – המתייבש במהירות מעצמו.
קלו קוט UV – גם מטפל בצלקת וגם מכיל מסנן קרינה SPF 30, מתאים לשימוש גם בילדים מגיל 3 חודשים
קלו קוט ג'ל – מתאים לשימוש בילדים מגיל 3 חודשים ולבעלי עור רגיש
 

הרשמה לקבלת הניוזלטר

היכן לרכוש?

ניתן לרכוש את מוצרי קלו קוט בכל רשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת הדיגיטליים.

למה קלו קוט

נוסחת הסיליקון הייחודית של קלו קוט (Kelo-cote) פותחה במיוחד כמסייעת במניעה וטיפול בצלקות. במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת.​

הוראות שימוש​

למניעת התפתחות צלקת אדומה ובולטת יש להתחיל להשתמש בקלו קוט (Kelo Cote) לאחר סגירת הפצע ונפילת הגלד ו/או לאחר הוצאת התפרים – על עור סגור ויבש (שאינו מפריש).​

מחקרים קליניים​

קלו קוט (Kelo Cote) יעיל כמו יריעות סיליקון בטיפול בצלקות היפרטרופיות וקלואידיות, אך נח יותר לשימוש ומשפר היענות לטיפול.​