צלקות?!

הניסיון שלנו זה הבטחון שלכם!

חוגגים 20 שנה בישראל!

לצלקות דרגות שונות של חומרה, תלוי בהיקף הפגיעה.

דרגות חומרה לכוויות

כוויה מדרגה ראשונה – פוגעת בשכבת העור החיצונית בלבד (אפידרמיס) וגורמת לכאב,
אדמומיות ונפיחות באזור הפגוע.
כוויה מדרגה שנייה – פוגעת בשכבות עמוקות יותר של העור (תת העור או היפודרמיס – השכבה הסאב קוטנית) וגורמת לכאב, אודם והופעת שלפוחיות.
כוויה מדרגה שלישית – פוגעת בכל שכבות העור ובאיברים פנימיים (רקמת שומן, שריר ו/או עצם)
ועלולה לגרום לסכנת חיים.

תמונות לפני ואחרי טיפול בצלקת מכוויה

צלקת מכוויה לפני הטיפול
לפני

צלקת מכוויה אחרי הטיפול
אחרי

כאשר העור נפגע כתוצאה מכוויה מופעלים בגופנו מנגנוני תיקון וריפוי. מנגנוני הריפוי מובילים ליצירת קולגן – חלבון סיבי חזק האחראי בין היתר לבניית רקמת עור חדשה במקום העור שנפגע.
רקמת העור החדשה שנבנית בתהליך הריפוי נקראת צלקת. לעיתים הצלקת קשה, מגרדת, כואבת, מציקה ו/או אדומה. עם הזמן, מנגנוני התיקון בגופנו מפחיתים את האודם, הבולטות והנוקשות של הצלקת ומשפרים את המרקם שלה. כתוצאה מכך, רקמת הצלקת מתחילה להידמות לעור הרגיל שלנו.

תהליכי ההחלמה ותיקון רקמת הצלקת הינם ארוכים ונמשכים בדרך כלל בין שנה לשנה וחצי.  מחקרים מראים שג'ל סיליקון יכול להאיץ את שיפור מראה הצלקת ולקצר משמעותית את תהליך ההחלמה לשלושה חודשים.

בנוסף, ישנם מקרים בהם מנגנוני התיקון בגופינו משובשים. תאי העור יוצרים כמות מוגברת ולא מסודרת של קולגן, הנדחף כלפי מעלה ויוצר צלקת אדומה, מוגבהת וקשה. צלקת כזו מוגדרת כצלקת אבנורמלית. מחקרים מראים שג'ל סיליקון (דוגמת קלו קוט) יכול למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת.

שימוש בקלו קוט לטיפול בצלקת מכוויה:

מקצר את תהליך החלמת הצלקת משנה וחצי, בדרך כלל, לכשלושה חודשים.
משפר את מראה הצלקת: מרכך ומשטח אותה ומפחית אודם, כאב, גרד ונוקשות.

למה קלו קוט?

נוסחת הסיליקון הייחודית של קלו קוט (Kelo-cote) פותחה במיוחד למניעה וטיפול בצלקות. במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת.

הוראות שימוש

למניעת התפתחות צלקת אדומה ובולטת יש להתחיל להשתמש בקלו קוט לאחר סגירת הפצע ונפילת הגלד ו/או לאחר הוצאת התפרים – על עור סגור ויבש (שאינו מפריש).

מחקרים קליניים

קלו קוט יעיל כמו יריעות סיליקון בטיפול בצלקות היפרטרופיות וקלואידיות, אך נח יותר לשימוש ומשפר היענות לטיפול.

הרשמה לקבלת ניוזלטר  אני מאשר קבלת חומרים פרסומיים ואחרים מחברת מעבדות רפא בע"מ באמצעות דוא"ל ו- SMS, ואני מסכים למדיניות הפרטיות של רפא.

  היכן לרכוש?

  ניתן לרכוש את מוצרי קלו קוט למניעה וטיפול בצלקות בכל רשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת הדיגיטליים.

  לחצו לרשימת אתרי הרכישה
  קלו קוט UV- לטיפול בצלקות באזורים חשופים לשמש
  תרסיס קלו קוט לטיפול בצלקות גדולות ו/או רגישות למגע