ילדים חווים ולומדים את העולם תוך כדי משחק – הם רצים, משתוללים, חוקרים ומתנסים. פעמים לא מעטות, המשחקים האלו מלווים בנפילות ובפציעות: 34% מכלל הילדים שהובאו לחדרי מיון ב-2015 פונו לשם בעקבות פגיעה חיצונית, והסיבה השכיחה ביותר לאשפוז ילדים היתה נפילות (36%).

עורם של ילדים, בעיקר כאשר מדובר בילדים צעירים, רגיש יותר מעורם של מבוגרים. שריטות ופצעים שטחיים, במרבית המקרים ירפאו מעצמם ולא ישאירו סימן, אך פצעים ושריטות עמוקים יותר עלולים להותיר צלקות בעור הצעיר. הנתונים מראים כי ילדים ובני נוער לא מעטים, 32%, נושאים על גופם צלקות בגדלים שונים ובמיקומים שונים הנובעות כתוצאה מפציעות.

צלקות שאינן נרפאות כראוי, צלקות אבנורמלית, עלולות במקרים מסוימים להפריע לילד מבחינה אסתטית ואף פיזית: כאשר הצלקת הנשארת על הגוף בולטת ואדומה היא עלולה לגרום לילד לחוסר נעימות וגם עלולה להגביל את טווח התנועה של איברים מסוימים בגלל חוסר גמישותה.

לכן, חשוב לטפל בצלקות כמה שיותר מהר, מיד כשהעור מתחיל לרפא את עצמו, וזאת על מנת למנוע היווצרותן של צלקות בולטות – מהן קשה יותר להיפטר בהמשך.

מחקרים מראים כי שימוש בג'ל סיליקון, דוגמת קלו-קוט ג'ל, עשוי למזער את הסיכון להתפתחות צלקת אבנורמלית, לקצר את תהליך החלמת הצלקת, לשפר את מראה, להשטיח אותה להפחית אודם, כאב, גרד ונוקשות

מקצר את תהליך החלמת הצלקת משנה וחצי, בדרך כלל, לכשלושה חודשים.
משפר את מראה הצלקת: מרכך ומשטח אותה ומפחית אודם, כאב, גרד ונוקשות.
scar-kid

היכן לרכוש?

בכל רשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת הדיגיטליים.

הרשמה

לקבלת ניוזלטראני מאשר קבלת חומרים פרסומיים ואחרים מחברת מעבדות רפא בע"מ באמצעות דוא"ל ו- SMS, ואני מסכים למדיניות הפרטיות של רפא.

למה קלו-קוט?

סדרת המוצרים של קלו-קוט לטיפול ומניעת צלקות

נוסחת הסיליקון הייחודית של קלו-קוט (Kelo-cote) פותחה במיוחד למניעה וטיפול בצלקות. במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו-קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת.

הוראות שימוש

למניעת התפתחות צלקת אדומה ובולטת יש להתחיל להשתמש בקלו-קוט לאחר סגירת הפצע ונפילת הגלד ו/או לאחר הוצאת התפרים – על עור סגור ויבש (שאינו מפריש).

מחקרים קליניים

מחקרים קליניים על מניעת צלקות וטיפול בצלקות

קלו-קוט יעיל כמו יריעות סיליקון בטיפול בצלקות היפרטרופיות וקלואידיות, אך נח יותר לשימוש ומשפר היענות לטיפול.

קלו-קוט UV- לטיפול בצלקות באזורים חשופים לשמש
קלו-קוט ג'ל - לטיפול בכל סוגי הצלקות
תרסיס קלו-קוט לטיפול בצלקות גדולות ו/או רגישות למגע