חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גם בטיפול בצלקות חשוב להשתמש במסנן קרינה!

חשיפת צלקת לשמשפציעות יומיומיות, כוויות קטנות וגדולות וניתוחים – כל אלו עלולים להותיר צלקת בעור. רובנו נוטים לחשוב שהצלקת תעבור מעצמה, אך לא תמיד הגוף מרפא את הצלקת בצורה תקינה ואסתטית.

מה תוכלו לעשות כדי למנוע צלקת בולטת ולסייע בטיפול בצלקת?

  1. אם ברצונכם לצמצם את הצלקת, לשטח אותה ולהפחית גרד ואודם, חשוב לטפל בצלקת עצמה בהקדם, לאחר שהפצע סגור ויבש והגלד נפל או במקרה של ניתוח, לאחר הסרת התפרים.
  2. רצוי להימנע מחשיפת הצלקת לשמש, כיוון שזו עלולה לעודד פיגמנטציה באזור, מה שעלול להשפיע על שינוי בצבע הצלקת בהשוואה לצבע העור הטבעי.

ומה אם הצלקת שלנו נמצאת באיזור שחשוף לשמש?

כיום תוכלו למצוא בבתי המרקחת גם מוצרים המסייעם בטיפול בצלקת שמכילים מסנן קרינה. המוצר הוותיק ביותר שנמצא שחוגג 20 שנה בישראל הוא קלו קוט UV, שגם מסייע במניעה ובטיפול בצלקת וגם מכיל מסנן קרינה SPF30.

קלו קוט UV מסייע במניעה ובטיפול בצלקות הנגרמות מפציעות, ניתוחים, כוויות וטראומה (למשל צלקת שנגרמה מנשיכת כלב) וגם מכיל מסנן קרינה 30SPF ולכן מתאים במיוחד לצלקות הנמצאות באיזורים החשופים לשמש כגון פנים, צוואר, ידיים וחזה עליון.
במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו-קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת, לזרז את קצב ההחלמה של הצלקת ולהפחית אודם וגרד. קלו-קוט UV  שקוף, נוח לשימוש ומתייבש במהירות (תוך 4-5 דקות). לאחר שהג'ל התייבש ניתן למרוח מעליו איפור וקרמים.

יש למרוח את קלו קוט UV פעמיים ביום שכבה דקה למשך 3 חודשים. ניתן לראות השיפור בצלקת כבר לאחר כחודש ותוצאות מרביות לאחר  3 חודשים . קלו קוט UV   מכיל  15 גרם (מספיק לטיפול מלא של 3 חודשים).

ניתן לרכוש את קלו קוט UV ללא מרשם רופא (מוצר אמ"ר) בכל קופות החולים, ברשתות הפארם, בבתי מרקחת פרטיים ובאונליין.

לרכישה אונליין>>


הרשמה לקבלת הניוזלטר

היכן לרכוש?

ניתן לרכוש את מוצרי קלו קוט בכל רשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת הדיגיטליים.

למה קלו קוט

נוסחת הסיליקון הייחודית של קלו קוט (Kelo-cote) פותחה במיוחד כמסייעת במניעה וטיפול בצלקות. במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת.​

הוראות שימוש​

למניעת התפתחות צלקת אדומה ובולטת יש להתחיל להשתמש בקלו קוט (Kelo Cote) לאחר סגירת הפצע ונפילת הגלד ו/או לאחר הוצאת התפרים – על עור סגור ויבש (שאינו מפריש).​

מחקרים קליניים​

קלו קוט (Kelo Cote) יעיל כמו יריעות סיליקון בטיפול בצלקות היפרטרופיות וקלואידיות, אך נח יותר לשימוש ומשפר היענות לטיפול.​